فرمانده انتظامی:
با هوشیاری ماموران انتظامی کلانتری ۱۸ شهرک امام(ره)، عامل حرفه‌ای جعل و پخش دسته چک‌های بلامحل، دستگیر شد.

فرمانده انتظامی:

به گزارش جلفابازار و به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرهنگ نوروزی اظهار داشت: با دریافت گزارش‌هایی مبنی بر فروش دسته چک‌های بلامحل و جعلی توسط فرد کلاهبردار در مناطقی از تبریز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس تبریز قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۸ امام (ره)، با تقویت گشت‌های هدفمند و استفاده از شیوه‌های علمی و فنی پلیسی، موفق شدند متهم را شناسایی و طی یک عملیات موفق و غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی افزود: متهم در بازجویی‌های اولیه منکر ارتکاب جرم می‌شد، اما با مشاهده شواهد و مستندات موجود، به ناچار لب به اعتراف گشوده و شیوه جعل و فروش دسته چک‌های جعلی را فاش کرد.

نوروزی خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی متهم، تعدادی دسته چک جعلی مربوط به بانک‌های مختلف، تعدادی مدارک شناسایی مانند شناسنامه و کارت ملی به همراه چند مهر دست ساز، کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی استان تحویل داده شد؛ خاطرنشان کرد: مردم و اصناف در هنگام انجام هرگونه خرید و فروش به وسیله چک، باید با هوشیاری کامل تمامی جوانب را در نظر گرفته و در هنگام دریافت هرگونه چک از هر شخصی، به دقت آنها را بررسی کنند تا مورد فریب قرار نگیرند

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.