رییس دانشگاه آزاد اسلامی:
رییس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی از تشکیل ستاد استقبال از تبریز ۲۰۱۸ خبر داد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی:

به گزارش جلفابازار سید جواد انگجی ظهر دوشنبه با اشاره به مصوبه هشتمین اجلاس وزرای گردشگری سازمان همکاری های اسلامی که در کشور نیجر برگزار شد، گفت: در این اجلاس تبریز به عنوان شهر نمونه گردشگری در سال ۲۰۱۸ انتخاب شده است و ما در قبال آن احساس وظیفه می کنیم.

وی افزود: تبریز دارای میراث غنی فرهنگی و تاریخی، مهد علم و فرهنگ و هنر بوده و آثار تاریخی به جا مانده از گذشته با معماری زیبا و منحصر به فرد می باشد و انتخاب آن به عنوان شهر نمونه گردشگری موجب فخر و مباهات ماست.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان ادامه داد: ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی تبریز نیز دوستدار سرزمین آبا و اجدادی خود هستیم که با عشق به ایران عجین شده است و با تشکیل کمیته تخصصی، به همراه همه  اقشار، کسبه، بازاریان، صنوف مختلف، اهل قلم، ارگان ها و نهادها و دستگاه های استان که در تبریز استقرار یافته اند، به این امر مهم کمک و یاری می کنیم.

انگجی تأکید کرد: اساتید دانشگاه آزاد اسلامی تبریز با انجام کارهای علمی و پژوهشی، ارائه طرح های کاربردی و راه کارهای اجرایی، آماده سازی زیرساخت های لازم از جمله زیباسازی شهری، معماری و مبلمان شهری در این راستا مشارکت و همکاری خواهند کرد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی تبریز با بیان اینکه تبریز  تنها شهری است که دارای مقبره الشعرا و عرفاست، گفت: تبریز شهر اولین هاست وخیلی خوشحالیم که دانشگاه آزاد اسلامی تبریز به عنوان اولین واحد دانشگاه آزاد اسلامی در این شهر بنا نهاده شده و در نظر داریم، وظیفه خود را در قبال این شهر عظیم، به نحو احسن انجام دهیم.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.