شهردار مرند:
وضعیت شهر مرند در حالت بحرانی قرارداشته ودر شان مردم مرند نیست.

شهردار مرند:

به گزارش جلفابازار  مرتضی موحدنیا پیش از ظهر سه شنبه در حاشیه بازدید از طرح های عمرانی وخدماتی شهر مرند و در اولین روز کاری خود، از نزدیک وضعیت پروژه های نیمه تمام عمرانی، خدماتی، رفاهی، فضای سبز، نظافت شهر وجمع آوری زباله را مورد بررسی قرارداد.

وی در این بازدید وضعیت شهر بعداز اتفاقات اخیر شهرداری و شورای مرند را بسیار بغرنج عنوان و تصریح کرد:  این وضعیت درشان مردم مرند نبوده و نیست و مردم وقتی هیچ گونه تغییری دروضعیت شهر مشاهده نمی کنند باید هم اعتمادی به شهرداری نداشته باشند.

شهردار مرند خواستار تلاش شبانه روزی کارکنان شهرداری برای برون رفت شهرداری از این وضعیت شد و گفت: مردم زمانی به شهرداری اعتماد خواهند کرد که کارکنان را درکنار خود احساس کنند واین برایشان قابل لمس باشد که کارکنان وکارگران شهرداری درراستای توسعه وپیشرفت شهر قدم برمی دارند.

وی اظهارداشت : مردم بزرگترین سرمایه شهرداری ها هستند اگر این اعتماداز دست رفته شهرداری مرند برگردد قطعا وضعیت بهتری خواهیم داشت که لازمه آن همراهی کارکنان با مدیریت دراجرای برنامه های است که بزودی اجرایی خواهیم کرد تا این اتفاق میمون بیفتد ومردم با شهرداری مرند آشتی کنند.

مدیرکل سابق امور شهری وشوراهای استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه مشکلات بوجود آمده نباید باعث شود که از ارائه خدمات و کیفیت آن به مردم کاسته شود، گفت: این قابل قبول نیست مردم ولی نعمتان ما هستند بنده وهمکاران باید تلاشمان را بیشتر کنیم چرا که شان مردم مرند بسیار بالاتر است.

موحد نیا نقش شهرداری را بعنوان نهاد خدمت رسان به مدیریت بحران تشبیه نموده و گفت: شهرداریها بعنوان متولی امر خدمات رسانی در شهرها، می بایست هر لحظه حتی در بحرانی ترین شرایط نیز آمادگی ارائه خدمات رسانی به شهروندان را داشته باشند و این همان مدیریت بحران است

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.