مدیر عامل انجمن خیریه :
تحویل تجهیزات جدید شامل ۲۰ عدد لاکر به بیمارستان کودکان تبریز

مدیر عامل انجمن خیریه :

به گزارش  جلفابازار جواد میلانی پیش از ظهر سه شنبه در محل بیمارستان کودکان تبریز پیشرفت پروژه های تسکین در راستای تجهیز و بهسازی بخش خون و آنکولوژی این بیمارستان را مثبت دانست و گفت: در حال حاضر فاز دوم پروژه ها در دست اجرا قرار دارد که امروز ۲۰ عدد لاکر تحویل بیمارستان کودکان داده شد.

مدیر عامل انجمن خیریه کودکان مبتلا به سرطان تبریز در تشریح دیگر فعالیت های تسکین اظهار داشت: تسکین متعهد به کمدبندی اتاق های بستری شده بود که در این راستا ۴۰ عدد کمد ساخته و تحویل بیمارستان شد تا برای هر تخت و بیمار یک کمد اختصاصی وجود داشته باشد.

میلانی در ادامه افزود: تجهیز آشپزخانه بخش خون و آنکولوژی هم بعد از عید سعید فطر کلید خورد که تهیه هود، سینک و سماور بزرگ و ایجاد راه فاضلاب و سیستم تهویه هوا در برنامه انجمن حمایت از کودکان مبتلا به سرطان تبریز قرار دارد.

وی همچنین یادآور شد: تسکین در نشستی که با کمیته خیران بیمارستان کودکان تبریز در اوایل سال جاری داشت یک تفاهم نامه همکاری با بیمارستان بست که در قرار داد مذکور این انجمن متعهد به اجرایی کردن هفت بند براساس نیازسنجی بیماران و بیمارستان شد.

به گفته میلانی، در راستای این تفاهم نامه تسکین تاکنون سه بند از این قرارداد را عملی کرده که شامل کمدبندی اتاقهای بستری، خریداری ۴۰ عدد لاکر، تامین نیروی انسانی جهت نظافت بخش خون بوده و تجهیز اتاق بازی در دست اقدام است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.