متهم به قتل 4 عضو یک خانواده در روستای بکتاش میاندوآب دستگیر شد

به گزارش جلفابازار ،سرهنگ علی قهرمان گفت: به محض اطلاع پلیس از وقوع قتل خانوادگی در تاریخ 23 تیر دریکی از روستاهای شهرستان میاندوآب پلیس دراولین فرصت وکمترین زمان ممکن در محل حاضر و ضمن حفظ صحنه جرم اقدامات همه جانبه پلیسی باهماهنگی مقامات محترم قضایی جهت دستگیری قاتل یا قاتلین احتمالی انجام داد.
وی افزود: در این جنایت چهار نفر شامل پدر، مادر خانواده، دختر و یک فرزند پسر خانواده در منزل خود به قتل رسیده اند و یکی از فرزندان پسر نیز مجروح شده و هم اکنون در کما به سر می برد.

خبر تکمیلی:
سرهنگ حسن شیخ نژاد فرمانده انتظامی شهرستان میاندوآب گفت: با شنیده شدن صدای گلوله در یک منزل مسکونی در روستای بکتاش مامورین پلیس به محل اعزام شدند و بعد از بررسی صحنه و تحقیقات علت حادثه، اختلاف شخصی تشخیص داده شد.
وی افزود: در این جنایت سه عضو این خانواده در دم جان باخته بودند و دو نفر دیگر از آنها توسط بهداری روستای بکتاش به بیمارستان اعزام شدند که یکی از آنها نیز بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد و یک نفر دیگر جهت مداوا به ارومیه اعزام شد.
فرمانده انتظامی میاندوآب تصریح کرد: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی و با سرنخ های به دست آمده، متهم به قتل در کمتر از سه ساعت در مخفیگاهش دستگیر و برای سیر مراحل بعدی تحویل مقامات قضائی شد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.