استاندار آذربایجان شرقی
88 واحد تولیدی استان پس از بررسی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به بانک های عامل استان جهت دریافت تسهیلات معرفی شدند.

استاندار آذربایجان شرقی

به گزارش جلفابازار به نقل از اسماعیل جبارزاده شامگاه شنبه در نشست مشترک کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و کمیته رفع موانع تولید و اشتغال استان در مرند، افزود: از این تعداد 21 فقره به بانک ملی، 13 فقره به بانک سپه، پنج فقره بانک تجارت، 11 فقره به بانک صنعت و معدن، 19 فقره به بانک فقره بانک ملت، 13 فقره به بانک صادرات، یک فقره به بانک توسعه تعاون، دو فقره به بانک کشاورزی، یک فقره به بانک توسعه صادرات و دو فقره نیز به بانک اقتصاد نوین ارجاع شد.
وی ادامه داد: با ارائه این تسهیلات به 88 واحد تولیدی، صنعتی، کشاورزی و وابسته به کشاورزی استان، خط تولید این واحدها افزایش یافته و برای دو هزار و 400 نفر شغل ایجاد خواهد شد.
جبارزاده با تاکید بر اینکه نسبت به منابع بانکی بی تفاوت نیستیم، اظهار کرد: پرونده های درخواستی ارائه شده به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با دقت کامل بررسی می شوند.
وی افزود: این 88 واحد تولیدی استان متقاضی دو هزار و 900 میلیارد ریال بودند که با بررسی های انجام شده و با توجه به قدرت بازپرداختی واحدها 670 میلیارد ریال مورد تایید قرار گرفت.
استاندار آذربایجان شرقی گفت: شهرستان مرند یکی از قطب های کشاورزی و صنعتی استان است که واحدهای با اهمیتی در این شهرستان فعال هستند و در سال اقتصاد مقاومتی انتظار ویژه ای از این شهرستان داریم.
وی با اشاره به مشکلات مطرح شده در این نشست در خصوص شهرک های صنعتی شهرستان مرند، از مدیران استانی خواست برای رفع مشکلات این شهرک ها بیش از پیش حمایت و همکاری کنند.
جبارزاده همچنین با اشاره به اینکه در سال گذشته سه هزار و 600 میلیارد ریال به شهرداری ها و دهیاری های استان پرداخت شده است، گفت: پیش بینی شده در سال جاری در حدود چهار هزار میلیارد ریال به شهرداری ها و دهیاری ها پرداخت شود.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.