مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی :
پرواز شرکت هواپیمایی آتا از فرودگاه تبریز به استانبول در ساعت 23:50 امشب با هدف بازگرداندن مسافران ایرانی، بدون مسافر انجام می شود.

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی :

به گزارش جلفابازار  به نقل از مصطفی صفایی شامگاه شنبه  پرواز ترکیش ایرلاین نیز که در ساعت 3 بامداد روز شنبه لغو شده بود، در همان ساعت بامداد یکشنبه به دلیل وجود مسافران خارجی و کانکشن، انجام می شود.
پیش از این سعید اکبری، معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نیز گفته بود که این امکان وجود دارد تعدادی هواپیمای بدون مسافر به سمت فرودگاه صبیحه پرواز کنند و تاکنون با یک پرواز تعدادی از هموطنان به فرودگاه تبریز منتقل شده اند.
به گفته وی با وجود اعلام آمادگی فرودگاه های ترکیه برای برقراری پروازها، هیچ یک از شرکت های هواپیمایی (ایرلاین های) ایرانی، قطری و اماراتی از این موضوع استقبال نکردند و برقراری پروازهای مجدد به کشور ترکیه به اوضاع ترکیه بستگی دارد.
به گفته وی، اخبار ضد و نقیضی از اوضاع و شرایط کشور ترکیه به گوش می رسد، اما امیدواریم که پروازها به زودی برقرار شود و مسافران ایرانی در این کشور از بلاتکلیفی خارج شوند.
بر اساس گزارش های دریافتی خبرنگار ایرنا یک پرواز شرکت هواپیمایی آتا نیز امشب از فرودگاه امام خمینی(ره) به مقصد استانبول ترکیه انجام می شود.
شرکت هواپیمایی آتا با 11 هواپیمای عملیاتی دارای پرواز های متعدد داخلی و خارجی به مقصد استانبول، تفلیس و باکو است. دفتر مرکزی این شرکت در تبریز مستقر است.
فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز در اغلب روزهای هفته دارای پرواز به ترکیه و بالعکس است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.