رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی:
قطعات موسیقایی در ارتباط با این موضوع توسط واحد موسیقی حوزه هنری استان تولید می شود.

رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی:

به گزارش  جلفابازار روز شنبه روابط عمومی حوزه هنری استان آذربایجان شرقی، حسن میلانی با اشاره به اینکه حوزه هنری استان برای تبریز سال 2018 برنامه های متنوع فرهنگی و هنری تدارک دیده است، گفت: انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 میلادی، اتفاقی مهم برای این شهر است که باید در راستای اعتلای جایگاه این کهن شهر، از آن بهره برداری شود.
وی افزود: حوزه هنری همپای سایر نهادهای فرهنگی با توسعه آموزش های شهروندی، فرهنگسازی برخورد شایسته با گردشگران و راهنمایی مناسب مهمانان می تواند نقش خود را ایفا کند.
میلانی همچنین از انتشار فراخوان برای فیلم نامه نویسی پویانمایی تبریز 2018 توسط حوزه هنری استان خبرداد و گفت: این فراخوان با هدف ایجاد ارتباط با هنرمندان فیلم نامه نویس پویا نمایی و استفاده از ظرفیت این هنردر راستای میزبانی شایسته تبریز در سال 2018 منتشر شده است.

در نهمین کنفرانس وزیران گردشگری کشورهای اسلامی، شهر تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال 2018 انتخاب شد.
پیش از این شهرهای قدس و قونیه ترکیه به ترتیب به عنوان شهرهای نمونه گردشگری سال های 2015 و 2016 انتخاب شده بود و در اجلاس اخیر کارشناسان ارشد گردشگری این سازمان شهرهای مدینه منوره و تبریز به عنوان شهرهای نمونه گردشگری برای سال های 2017 و 2018 برگزیده شدند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.