فرماندار شهرستان جلفا :
به حرکت درآوردن چرخ تولید در واحدهای تولیدی نیمه فعال و راکد از اهداف ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان است.

فرماندار شهرستان جلفا :

به گزارش جلفابازار به نقل از  زاهد محمودی روز شنبه در حاشیه بازدید از چند واحد دامداری و مرغداری نیمه فعال اظهارکرد: دولت یازدهم در جهت شکوفایی واحدهای تولیدی نیمه فعال با برنامه ریزی مدون و اصولی اهتمام دارد.
وی بر لزوم بهره گیری مناسب از ظرفیت های تولیدی شهرستان تاکید کرد و گفت: با ارایه راهکارهای صحیح و اصولی و تشکیل کارگروه رفع موانع تولید درصدد حل موانع سرمایه گذاری و تولید در شهرستان هستیم.
فرماندار جلفا با اشاره به سیاست های ویژه دولت در حمایت از رونق تولید و اشتغال ، افزود: دولت با پرداخت تسهیلات خروج از رکود و احیای واحدهای تولیدی راکد به سمت رونق اقتصادی حرکت می کند.
محمودی با بیان اینکه باید از فرصتی که دولت فراهم کرده در جهت بهبود وضعیت واحدهای تولیدی بهره گرفت، افزود: دولت در راستای اقتصاد مقاومتی به دنبال رونق تولید و افزایش سرمایه گذاری در بخش تولید است.
وی در این بازدید که مدیر جهاد کشاورزی و رئیس بانک کشاورزی شهرستان نیز حضور داشتند، پیگیری مشکلات صاحبان واحدهای تولیدی دامی را خواستار شد.
فرماندار جلفا از بانک کشاورزی خواست با اعطای تسهیلات سرمایه در گردش و بخشودگی جرایم دیرکرد تسهیلات در حل مشکلات دامداران تلاش کند.
در این بازدیدها تولید کنندگان محصولات دامی با اشاره به وضعیت نامناسب بازار، بالا بودن قیمت نهاده های دامی و پایین بودن نرخ محصولات دامی ، اعطای تسهیلات کم بهره به بخش تولید را خوستار شدند.
شهرستان جلفا با 56 هزار نفر جمعیت در فاصله 125 کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.