گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت 9001:2008 ISO به سازمان منطقه آزاد ارس اعطاء شد

گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت 9001:2008 ISO توسط نماینده شرکت رویال ستر به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس اعطاء شد.

به گزارش  جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، نماینده شرکت رویال ستر بعد از بازدید از مراکز فعال در حوزه های اقتصادی ارس در جلسه ای با حضور مدیرعامل و معاونین و مدیران مستقل سازمان منطقه آزاد ارس گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت 9001:2008 ISO را به محسن خادم عرب باغی اعطاء کرد.

در این جلسه اشتوم نماینده شرکت رویال ستر گفت: فعالیت های منطقه آزاد ارس فراتر از انتظار من بود با توجه به وجود ظرفیت های مختلف برای فعالیت های اقتصادی، زمینه توسعه در ارس فراهم است.

وی بر لزوم آموزش نیروی انسانی در زمینه های مختلف و بخصوص در زمینه بازاریابی و استانداردسازی در محیط مراکز تولیدی تاکید کرد و گفت: لازمه اصلی حضور در بازارهای جهانی رعایت اصول و استانداردهای مورد نیاز است.

این گواهینامه تمامی حوزه ها و فرایندهای خدماتی و اجرایی سازمان منطقه آزاد ارس در زمینه خدمات سرمایه گذاری، بازرگانی، خدمات گمرکی، خدمات شهری، خدمات امور زیربنایی و عمرانی و سایر خدمات ستادی را پوشش می دهد.

وجود سیستم مدیریت یکپارچه مشتری گرایی، ارتقاء سطح کیفی خدمات، افزایش میزان پاسخگویی به ارباب رجوع، ارتقاء سطح ایمنی محل کار و بهداشت شغلی با رعایت الزامات ملی و بین المللی از اهداف مهم گواهینامه ایزو بوده و نقشه راهی برای سهولت کار، کاهش هزینه ها، توجه به فرایندهای زیست محیطی، ارتقای کیفیت و حفظ بدنه ارزشمند نیروی انسانی می باشد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.