گزارش کمیسیون شوراهای مجلس از تخلفات شورای شهر تبریز

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از گرفتن اطلاعات از دستگاه های ذی ربط گزارشی از تخلف اعضای شورای شهر تبریز تهیه خواهد شد.

به گزارش جلفابازار سید حمیدرضا کاظمی با اشاره به تشکیل کمیته ای در کمیسیون شوراها برای بررسی تخلف اعضای شورای شهر تبریز اظهار داشت: بعد از آنکه تعدادی از اعضای شورای شهر تبریز تخلفی داشته و با آنها برخورد و بازداشت شد، مقرر کردیم برخی از اعضای کمیسیون این موضوع را به طور ویژه بررسی کنند.

نماینده مردم پل دختر در مجلس دهم شورای اسلامی در گفتگو با خانه ملت، ادامه داد: بر این اساس بنده، حسین مقصودی و محمد محمودی شاه نشین مامور پیگیری این پرونده شدیم و برای تهیه اطلاعات از اداره اطلاعات، نیروی انتظامی، دادگستری و اداره ها و نهادهای ذی ربط استعلام گرفته ایم تا بر اساس اطلاعات دقیق و کامل گزارشی تدوین شود.

وی  گفت: بعد از اتمام تعطیلات مجلس شورای اسلامی، اطلاعات به دست آمده بررسی خواهد شد و بعد از اینکه به جمع بندی رسیدیم نتیجه آن را تحت عنوان گزارش به کمیسیون شوراها ارائه خواهیم کرد.

به گزارش جلفابازار، پس از دستگیری های اعضای شورای شهر تبریز، مدیران شهرداری و پیمانکاران از ۵ ماه پیش،  روز گذشته موسی خلیل اللهی دادستان عمومی و انقلاب تبریز در گفتگو با خبرنگاران، از صدور قرار کیفرخواست این اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری خبر داد.

وی تعداد دستگیر شدگان در این پرونده را ۴ عضو شورا، ۱۱ مدیر شهرداری و ۲۰ نفر از پیمانکاران طرف قرارداد با شهرداری دانسته بود.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.