شفاف سازی اقدامات صورت گرفته در خصوص احیای دریاچه ارومیه

رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی شورای استانی ، فرهنگی و اجتماعی احیای دریاچه ارومیه شفاف سازی اقدامات صورت گرفته در خصوص احیای دریاچه ارومیه را ضروری دانست .

به گزارش جلفابازار به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، سید محسن لطیفی در نشست اعضای این کمیته با اشاره به لزوم تعامل در این عرصه گفت : باید گزارش ها و اقدامات انجام شده در این مورد به طور صادقانه و شفاف به مردم بیان شود .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت : مدیر رسانه خود هم برای تبلیغ و فرهنگ سازی و برنامه سازی در زمینه احیای دریاچه ارومیه تلاش می کند .

ساعی مدیر دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه هم با اشاره به اینکه آب دریاچه ارومیه نسبت به مدت مشابه سال قبل 55 سانتی متر افزایش یافته است ، ضرورت استفاده بهینه از آب بر نقش و اهمیت اطلاع رسانی در این خصوص را یادآور شد .

لزوم دادن سوژه و محتوا به صدا و سیما ، استفاده بهتر از تابلوهای شهری ، راه اندازی تورهای مسافرتی برای بازدید از وضع دریاچه ، بررسی های علمی زمین شناسی ، بازنگری در اهداف و روش کمیته اطلاع رسانی ، پایش و نظر سنجی ، هماهنگی بین دستگاهها و توجه ویژه شهرداری به اطلاع رسانی در ورودی های شهر با موضوع احیای دریاچه ارومیه از پیشنهادها و مصوبات کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی شورای استانی ، فرهنگی و اجتماعی احیای دریاچه ارومیه بود .

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.