آشنایی مردم با مشکلات تولید انرژی ، راه حلی برای مدیریت مصرف خوب

به گزارش جلفابازار صبوری مدیرعامل برق منطقه ای آذربایجان در نشست مشترک مسئولان این شرکت با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت : سالانه 3 روز به افزایش مصرف اضافه می شود و این برای کشور میلیاردها هزینه در بردارد که اگر مردم از این هزینه ها با خبر شوند ، برای صرفه جویی و استفاده بهینه بیشترین همکاری را خواهند داشت .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی نیز در این نشست خبررسانی در زمینه انرژی و نیرو و تغییرات اساسی برای فرهنگ سازی مصرف درست را از نیازهای ضروری اقتصاد کشور دانست و گفت : استفاده از ظرفیت‌ حوزه های صدا ، سیما و خبر به منظور فرهنگ‌سازی و تاکید بر مدیریت مصرف بسیار مهم است و ‌برای خدمت رسانی مناسب در این حوزه که ارتباط مستقیم با رفاه مردم دارد باید بیشترین تلاش و تعامل بین ادارات صورت گیرد .

سید محسن لطیفی تعامل و همکاری برق منطقه ای با صدا و سیما را موثر دانست و ابراز امیدواری کرد : امسال سعی خواهیم کرد با برنامه ریزی مناسب و همراهی و مشارکت مردم ، مصرفی بهینه در انرژی ها داشته باشیم .

مهندس تابع جماعت مشاور وزیر نیرو و مدیرکل دفتر وزارتی وزارت نیرو هم در این جلسه گفت : نقش صدا و سیما در زمینه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی بسیار موثر است و اگر صدا و سیما به وزارت نیرو کمک کند صرفه جویی و استفاده درست از انرژی ها زودتر نتیجه خواهد داد .

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.