کسب رتبه دوم وب سایت صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در بین مراکز

به گزارش جلفابازار وب سایت صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در شش ماهه دوم سال 94 موفق به کسب رتبه دوم بین وب سایتهای مراکز شد . بر اساس ارزیابی های ستادی سازمان صدا و سیما در خصوص وب سایت مراکز استانهای سازمان ومطابق با شاخص های ارزیابی در سه حوزه ساختاری و محتوایی ، فنی ، گرافیک و طراحی ، وب سایت صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی موفق به کسب رتبه دوم در بین 32 مرکز استانی صدا و سیما گردید. شایان ذکر است که شاخص های مذکور شامل 67 زیر مجموعه از جمله روز آمدی و بارگذاری محتوای صفحات و عمل به تعهد در حوزه های سیما، صدا، موسیقی و خبر ـ  تامین و تولید محتوایی تولیدات ویژه ـ طراحی، رنگ بندی و زیبایی بصری ـ  پخش زنده اینترنتی ـ کیفیت و شیوه ارائه مطالب و محتوا ـ تعداد صفحات ویژه ـ ایجاد و مدیرت باشگاه مخاطبان و تالار گفتگو ـ خلاقیت و امکانات جانبی ـ فعال بودن بخشهای مختلف سایت و میزان پایداری و جدول پخش روزانه می باشد .

وب سایت صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با هدف اطلاع رسانی از فعالیت های برنامه سازی در حوزه های صدا، سیما و خبر مرکز فعالیت میکند و به مرور زمان قابلیت های حرفه ای خود را افزایش میدهد.

انتشار تولیدات ویژه وب (در سه ساختار عکس، پادکست و ویدیو)، موسیقی، باشگاه مخاطبان، تالار گفتگو و … از جمله فعالیت های شاخص این وب سایت می باشد و همکاران این حوزه تلاش می کنند تا زمینه حضور شبکه استانی را در فضای مجازی در وب را به نحو شایسته فراهم نموده و بتوانند نیازهای اطلاعاتی مخاطبان را تامین و رضایت آنان را جلب کنند .

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.