حبیب حسینقلی‌زاده :
3 حادثه ترافیکی با 13 مصدوم در آذربایجان‌شرقی

 به گزارش جلفابازار  ظهر امروز پنج‌شنبه بیست و هشتم مرداد سه حادثه ترافیکی در جاده‌های مواصلاتی استان روی داد و تکنسین‌های اورژانس، 13 تن را با اقدامات درمانی به مراکز درمانی انتقال دادند.

وی ادامه داد: ساعت 12:10 برخورد دو خودرو سواری پراید و سمند در کیلومتر 10 جاده جلفا – خوی روی داد و تکنسین‌های پایگاه فوریت‌های پزشکی هادیشهر با همکاری آمبولانس منطقه آزاد ارس، 8 مصدوم حادثه را برای بررسی و اقدامات درمانی به بیمارستان هادیشهر انتقال دادند.

حسینقلی‌زاده گفت: ساعت 12:50 گزارش واژگونی خودرو پژو 405 به اپراتوری فوریت‌های پزشکی بستان‌آباد اعلام و پایگاه‌های اورژانس قره‌بابا و بستان‌آباد و امداد و نجات هلال احمر به محل اعزام و 3 مصدوم حادثه را با انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان استاد شهریار انتقال دادند.

وی افزود: ساعت 13:10 گزارش واژگونی خودرو سواری پراید در 137 کیلومتری اتوبان تبریز-زنجان، به اپراتوری شهرستان چاراویماق اعلام و پایگاه اورژانس 115 بارگاه، دو مصدوم حادثه را به بیمارستان امام حسین(ع) هشترود انتقال دادند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: خستگی و خواب‌آلودگی یکی از علل حوادث ترافیکی است و مطمئناً با کمی استراحت رانندگان، از بروز حوادث احتمالی پیشگیری خواهد شد.

 

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.