فرمانده انتظامی شهرستان جلفا:
کشف کالای قاچاق به ارزش 4 میلیارد ریال در جلفا

فرمانده انتظامی شهرستان جلفا:

به گزارش جلفابازار  کاظم دهقانی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی وصول خبری مبنی بر دپو و قاچاق کالا توسط چند نفر در سطح شهرستان جلفا، شناسایی و دستگیری متهمان و کشف کالاهای قاچاق در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: مأموران در تحقیقات اولیه، محل نگهداری کالاهای قاچاق را شناسایی و در بررسی از آن تعداد 725 کارتن ظروف شیشه آلات قاچاق که اکثر آن استکان بود و در یک دستگاه تریلر و یک دستگاه خودرو نیسان بارگیری شده بود تا در فرصت مناسب از محل خارج شوند را کشف و 9 متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده را به استناد گزارش کارشناسان 4 میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: اقلام مکشوفه و متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

دهقانی با تأکید بر استمرار طرح های مبارزه با قاچاق کالا به شهروندان توصیه کرد: با توجه به حمایت از تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی از خرید اجناس و کالاهایی قاچاق که اغلب غیرمجاز و بی‌کیفیت هستند، جداً خودداری کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک و افرادی که در امر تهیه و توزیع کالاهای قاچاق و غیرمجاز فعالیت دارند، مراتب را سریعاً به پلیس 110 اعلام کنند.

 

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.