قهرمانی ورزشکار ارس در مسابقات تیراندازی باکمان رنکینگ کشوری

جلفا – سومین مرحله مسابقات تیراندازی با کمان رنکینگ کشوری در ماده ریکرو با قهرمانی ورزشکار منطقه آزاد ارس به پایان رسید.

به گزارش جلفابازار و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، سومین مرحله مسابقات تیراندازی با کمان رنکینگ کشوری که به میزبانی ارس در ورزشگاه تختی جلفا برگزار شد، ۱۷۰ورزشکار زن و مرد  از ۱۹ استان کشور به رقابت پرداختند.

نتایج بدست آمده در ۱۱ شهریور ماه جاری در ماده ریکرو قهرمانی صادق اشرفی از منطقه آزاد ارس و کسب مقام های دوم و سوم توسط بهرام تیمورزاده از آذربایجان غربی و جواد آذری از آذربایجان شرقی است.

سومین مرحله مسابقات تیراندازی با کمان رنکینگ کشوری در ماده کامپوند نیز در ورزشگاه تختی جلفا در حال برگزاری است.

بر اساس اعلام فدراسیون تیروکمان، پس از برگزاری چهارمین مرحله مسابقات که زمان و مکان برگزاری آن  متعاقبا اعلام می شود، ۸ نفر برتر چهار مرحله رنکینگ کشوری به تیم ملی تیراندازی با کمان راه می یابند.

مسابقات والیبال و فوتسال کارکنان سازمان منطقه آزاد ارس، مسابقه والیبال دوستانه رده سنی نوجوانان تیم های محدوده جلفا و خداآفرین ارس، مسابقات بیلیارد، جشنواره ورزشی ارس وندان در هشت رشته و در دوبخش آقایان و بانوان، صعود ۳۰۰ نفر از بسیجیان استان و ارس به قله کیامکی و اعزام و رقابت تیم کیوکوشین کاراته ارس به مسابقات ارومیه از جمله برنامه های ورزشی یک هفته اخیر در منطقه آزاد ارس است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.