دو حادثه رانندگی در آذربایجان شرقی ۷ کشته و زخمی داشت

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: دو حادثه رانندگی در جاده های مواصلاتی استان، منجر به فوت یک تن و مصدومیت شش تن دیگر شد.

به گزارش  جلفابازار و به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی، حبیب حسینقلی زاده گفت: امروز جمعه دو حادثه ترافیکی یکی در جاده اهر – کلیبر و دیگری در جاده مرند – خوی روی داد.

وی ادامه داد: در ساعت ۹ صبح واژگونی خودرو سواری پژو ۲۰۶ در کیلومتر ۱۷ جاده اهر – کلیبر، تکنسینهای پایگاه سامبران را به محل حادثه کشاند و چهار مصدوم حادثه با اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان باقرالعلوم اهر انتقال داده شدند.

حسینقلی زاده ادامه داد: ساعت ۱۱ صبح در کیلومتر ۱۰ جاده مرند-خوی، برخورد پیکان وانت و پژو ۴۰۵ به اپراتوری فوریتهای پزشکی مرند اعلام شد و تکنسینهای پایگاههای مرند، کشکسرای و قرخلار به محل حادثه اعزام و تکنسینهای اورژانس ۱۱۵ از مرگ مرد ۲۳ ساله خبر دادند و دو مصدوم حادثه را پس از انجام اقدامات درمانی به بیمارستان مرند انتقال دادند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: با رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی و رعایت سرعت مطمئنه، خوشی سفر و لذت مسافرت را برای خود و دیگران تلخ نکنیم.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.