معاون استاندار آذربایجان شرقی:
اعتبارات شهرستان مرند ۳۶ درصد افزایش یافت

معاون استاندار آذربایجان شرقی:

معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مرند از افزایش ۳۶درصدی اعتبارات این شهرستان خبرداد.

به گزار ش جلفابازار  درسال گذشته ۱۴۰میلیارد ریال بودجه تملک دارائی ها و سرمایه ای شهرستان مرند بوده که امسال این رقم به ۱۸۰میلیارد ریال رسیده است.

وی سپس افزود: با وجود تمام کمبودها ومحدویت اعتبارات مالی تلاشهای بسیاری در زمینه آبادانی وعمرانی درشهرستان مرند انجام گرفته اما این اقدامات کافی نیست .

وی در ادامه افزود: در هفته دولت اقدامات بسیار خوبی در جهت توسعه وپیشرفت منطقه انجام شد از جمله کلنگ زنی فاز دو خاک چینی مرند و الیاف شیشه که می تواند در کاهش بیکاری درمنطقه نقش به سزای داشته باشند.

راستگو با اشاره به اینکه هیچ پروژه ای در سطح شهرستان مرند تعطیل نشده و نخواهد شد، گفت: با اتحاد وهمدلی بین مسئولان شهرستانی  و نماینده مردم مرند و جلفا درمجلس شورای اسلامی کارها با قدرت به پیش می رود و اقداماتی که دراین هفته شروع شده نشان می دهد برای توسعه وپیشرفت منطقه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در رابطه با اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید کنندگان داخلی در شهرستان مرند نیزخاطرنشان کرد: جلسات مختلفی با ادارات مربوطه ودرگیر در اقتصاد مقاومتی برگزار و سعی نموده ایم و حتی این جلسات را در بنگاه های اقتصادی در جهت حل مشکلات آنها برگزار کنیم.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.