توسعه ناحیه صنعتی خوشه مهر بناب

به گزارش  جلفابازار ولی الله فرج اللهی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان بناب که در ناحیه صنعتی خوشه مهر این شهرستان تشکیل شده بود، ضمن اعلام این خبر از روند پرداخت وام توسط بانک ها انتقاد کرد و افزود: از این تعداد پرونده ۳۴ واحد تولیدی برای اخذ تسهیلات  به بانک ها معرفی شده اند.

وی تصریح کرد: روند پرداخت تسهیلات به واحدهای معرفی شده با کندی مواجه است و اگر وضعیت به همین منوال ادامه یابد یک سال طول خواهد کشید تا این واحدها تسهیلات اخذ کنند.

رئیس شورای اداری شهرستان بناب سپس سود تسهیلات اقتصاد مقاومتی را ۱۸ درصد اعلام کرد و گفت: از این میزان ۶ درصد از سوی اعتبارات دولتی تأمین و ۱۲ درصد مابقی نیز توسط صاحبان مشاغل پرداخت خواهد شد.

به گفته فرج اللهی، مشکل سوخت گارگاه های ریخته گری و عدم ارائه اسناد مالکیت به مالکان عمده مشکلات ناحیه صنعتی خوشه مهر بناب است.

وی خاطرنشان کرد: تا پایان امسال باید  کلیه  واحدهای این ناحیه نسبت به اخذ امتیاز گاز اقدام کنند اما تا پایان سال سهمیه مازوت واحدهای تولیدی برقرار خواهد بود تا این واحدها به تعطیلی کشیده نشوند.

فرماندار بناب تأکید کرد: مدیریت شهرک های صنعتی استان باید نسبت به حل و فصل صدور اسناد مالکیت این واحدها اقدام کند تا مالکان این واحدها از بلاتکلیفی نجات یابند.

فرج اللهی در ادامه توسعه ناحیه صنعتی خوشه مهر بناب را از برنامه های سند تدبیر و توسعه این شهرستان اعلام و تصریح کرد: امسال کلیه پروژه های اینترنتی دارای ردیف اعتباری خواهند بود تا کلیه پروژه ها در زمان بندی مشخص شده به اتمام برسند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.