مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی:
تربیت نیروی ماهر هدف اصلی مجموعه فنی و حرفه ای است

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی:

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی تربیت نیروی ماهر در سراسر استان را مهمترین هدفگذاری این مجموعه عنوان کرد.

به گزارش جلفابازار یعقوب نماینده ظهر شنبه در دیدار با مسئولان منطقه آزاد ارس از آمادگی کامل این اداره کل در تحقق اهداف آموزشی و تامین نیروی ماهر خبر داد و گفت: هدف این نشست از بین بردن موانع و مشکلات پیش رو بود و هر دو طرف با فهم بسیار بالا سعی در ارائه خدمات آموزشی برای ساکنین این مناطق دارند.

وی با اشاره به اینکه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی در حوزه های متفاوتی می تواند با سازمان منطقه آزاد همکاری گند، افزود: هدفگذاری ما تربیت نیروی ماهر در سراسر استان بوده و در این میان منطقه آزاد ارس از جایگاه خاص و ویژه ای برخوردار است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی تصریح کرد: ارائه آموزش در حوزه مشاغل خانگی، تربیت نیروی ماهر در حوزه صنعت ساختمان، برگزاری همایشهای منطقه ای با رویکرد آموزش های فنی و حرفه ای و بخصوص ارائه آموزش های کسب و کار نوین برای تجار و اصناف در پیشبرد اهداف این منطقه مفید خواهد بود.

وی ادامه داد: ارائه آموزش برای مدیران و صاحبان صنوف و صنایع منطقه موجب افزایش راندمان و بهره وری در کار خواهد بود که در آینده به این موضوع بیشتر پرداخته خواهد شد و آماده بودن بسترهای آموزشی در این منطقه نیز مارا برای سرمایه گذاری آموزشی ترغیب کرده و لازم است از سوی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برنامه ریزی های خاصی اندیشیده شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی آمادگی این مجموعه برای ارائه آموزش های مهارتی در هر زمینه و در هر مکان صنعتی منطقه آزاد ارس تاکید و تصریح کرد: لازم است در این خصوص کارشناسان حوزه آموزشی نشست های تخصصی و نیاز سنجی های آموزشی را مورد مطالعه قرار داده و برنامه مدونی را برای طول سال برای منطقه تدوین کنند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.