تولید ۴۰ کاریکاتور در کارگاه «خط سرخ منا»

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی از برگزاری کارگاه ادبی هنری «خط سرخ منا» در این نهاد و تولید ۴۰ کاریکاتور در آن خبر داد.

به گزارش جلفابازار به نقل از روابط عمومی حوزه هنری آذربایجان شرقی، حسن میلانی شنبه گفت: کارگروه کاریکاتور حوزه هنری آذربایجان شرقی کارگاهی را تحت عنوان «فاجعه منا» و با حضور اساتید و هنرمندان این رشته برگزار کرد که در آن برای یادواره ادبی هنری «خط سرخ منا» ۴۰ اثر کاریکاتور تولید شد.

وی ادامه داد: در این کارگاه آثار بسیار خوبی برای نشان دادن بی کفایتی آل سعود تولید شد و تمامی آثار تولید شده کاریکاتور این کارگاه در یادواره سراسری ادبی هنری «خط سرخ منا» شرکت خواهد کرد.

رئیس حوزه هنری استان اضافه کرد: تمامی کاریکاتورهایی که تولید و یا به دبیر خانه ارسال می شود، حامل این پیامی هستند که می خواهند با به تصویر کشیدن رویداد فاجعه منا بی لیاقتی آل سعود را در مدیریت حج نشان دهند.

وی با بیان اینکه در این کارگاه حدود ۴۰ اثر هنری خلق شد؛ اضافه کرد: اعضای شرکت کننده از اعضای کارگروه کاریکاتور بودند و در پایان گارگروه اثر وحید جدایی به عنوان برترین اثر معرفی و از طرف حوزه هنری آذربایجان شرقی تقدیر شد.

میلانی ۱۵ شهریور را آخرین فرصت برای ارسال آثار به یادواره سراسری ادبی هنری «خط سرخ منا»  عنوان کرد و گفت: این فرصت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد و آثاری که از این تاریخ به بعد به دبیرخانه ارسال می شود ترتیب اثد داده نخواهد شد.

گفتنی است یادواره سراسری ادبی هنری «خط سرخ منا» ۲۱ شهریور سال جاری در محل مجتمع پتروشیمی تبریز برگزار خواهد شد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.