معاون استاندار آذربایجان شرقی:
اقدامات حوزه اقتصاد مقاومتی در استان جلوتر از برنامه زمانبندی است

معاون استاندار آذربایجان شرقی:

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: اقدامات صورت گرفته در حوزه اقتصاد مقاومتی در سطح استان جلوتر از برنامه های زمانبندی شده در ستاد اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش جلفابازار به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، سعید شبستری خیابانی یکشنبه در جلسه مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه و ستاد اقتصاد مقاومتی آذربایجان شرقی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف در استان گفت: حجم کارهای انجام شده در طی سه سال روی کار آمدن دولت تدبیر و امید قابل تقدیر و برابر با بیش از ۳۴ سال گذشته است.

وی در خصوص اقدامات ستاد اقتصاد مقاومتی در شهرستان ها نیز اظهار داشت: اقدامات بسیار زیادی در حوزه اقتصاد مقاومتی در شهرستان های این استان صورت گرفته که حتی جلوتر از زمان بندی و برنامه های ستاد و با توجه به آمار مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی استان، حجم کارهای انجام شده در این حوزه بسیار بالاتر از آمار و ارقام مصوبات است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: در سه سال فعالیت دولت تدبیر و امید اقدامات بسیار ارزشمندی در مقایسه با ۳۴ سال گذشته در کشور به خصوص در آذربایجان شرقی انجام شده که از جمله آنها می توان به آبیاری تحت فشار در سطح اراضی استان، آبرسانی و برق رسانی روستاها و زیر ساخت های روستایی اشاره کرد.

وی ادامه داد: با وجود کمبود امکانات و اعتبارات، اقدامات انجام شده در شهرستان ها و روستاهای استان بسیار جلوتر از برنامه ریزی های سند تدبیرو توسعه استان است و کارهای بزرگی در استان انجام شده و همه مدیران و فرمانداران استان با تمام توان پای کار هستند.

شبستری از اصحاب رسانه خواست با حضور در شهرستان ها و روستاها از نزدیک با فعالیت های انجام شده آشنا شوند و نسبت به اطلاع رسانی آنها اقدام کنند

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.