وزیر کشور:
مردم اصلی ترین محور در اقتصاد مقاومتی هستند

وزیر کشور:

به گزارش جلفابازار   عبدالرضا رحمانی فضلی شامگاه پنج شنبه در آئین افتتاحیه چهارمین نمایشگاه فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی تبریز اظهار داشت: انسان در هر شرایطی یه دنبال کشف نوآوری، فلسفه، ایده ها، و تجربیات جدید است و با توجه به قدرتش توفیق کشف این را در رابطه با علم به دست می اورد و وظیفه علم هدایتگر و کشف روابط بین پدیده ها است که باید علم را تغییر دهیم و از پدیده های جدید اشتفاده کنیم.

وی بیان کرد: همه ما موظف هستیم تا اقتصاد مقاومتی را در دستور کار خود قرار دهیم و دولت با اراده بسیار زیاد توانست این موضوع را در برنامه و بودجه کار خود قرار دهد.

وزیر کشور با بیان اینکه معنی بن بست در زندگی انسان پوچ است افزود: در مجلس اسلامی ملتی ارائه کردند که بن بست ها یا تکیه بر ایمان مردم و با استفاده از توان علمی بتوانیم تمامی بن بست های پیشرو را باز کنیم و بایستی تلاش کرد که خلاقیت علم و فکر و دانش را در تمامی عرصه ها باز نگه داشت.

وی گفت: مردم اصلی ترین محور در اقتصاد مقاومتی است و ما بایستی ثابت کنیم که ایران اسلامی با ایمان و اراده خود قادر است تا تمامی مشکلات کشور را در عرصه اقتصاد را پشت سر بگذارد.

وی با بیان اینکه در چند سال اخیر شاهد پیشرفت استان اذربایجان شرقی هستیم افزود: هروز شاهد خلاقیت در استان هستیم این بیانگر اراده و ایمان مردم مسلمان کشور است که بایستی تمامی آثار خود را جهت توسعه و شکوفایی کشور به اجرا در بیاوریم تا اقتصاد مقاومتی را در کشور محقق سازیم.

وزیر کشور در سخنان خود افزود: دنیای اسلامی با شرایطی مواجه است که ما نیازمندیم این قدرت را به عنوان سرلوحه اصلی در کشور قرار دهیم و اقتصاد مقاومتی را در صورت موفقیت به عنوان الگو برای کشور ها اسلامی معرفی کنیم

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.