سردار کریمیان
ظرفیت تخصصی سپاه و بسیج در اختیار پیشرفت و توسعه کشور است

سردار کریمیان

فرمانده سپاه عاشورا در نشست با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: ظرفیت های سپاه و بسیج در اختیار پیشرفت و توسعه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش جلفابازار به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، سردار غلام عسگر کریمیان در این نشست ضمن تقدیر از تلاش ها و اقدامات انجام شده در ارس، گفت: تصور خوبی نسبت به مناطق آزاد ارایه نشده و بازدید ما چیزی غیر از این تصورات را نشان داد.

وی با بیان اینکهاقدامات موثر و خوبی در حوزه های مختلف در ارس انجام شده است، گفت: ظرفیت های بسیار بالایی در ارس برای توسعه فعالیت های اقتصادی وجود دارد و این تصور پیشرفت در ارس را نداشتیم.

وی افزود: سپاه آمادگی دارد به تناسب ظرفیت های مختلف خود کمک کند و ظرفیت رسانه ای بسیج می تواند در معرفی پتانسیل های منطقه موثر واقع شود.

وی در این دیدار گفت: تامین معیشت زیربنای امنیت جامعه است و شما در راستای معیشت و رونق اقتصادی جامعه جهادگونه و در خط مقدم تلاش می کنید که یکی از الزامات تحقق اقتصاد مقاومتی است.

کریمیان مناطق آزاد را موتور محرکه اقتصاد کشور عنوان کرد و گفت: تعامل و همکاری با ارگان ها در استان و به ویژه ارس به دلیل قابلیت های مرزی و اقتصادی از اولویت های سپاه است.

وی تاکید کرد امروز دشمن می خواهد امنیت ذهنی و روانی جامعه را به هم بزند و سپاه برای تامین امنیت همه جانبه کشور و به ویژه مناطق مرزی و اقتصادی ماموریت دارد تلاش مضاعف داشته باشد.

 ظرفیت های ارس نیازمند مشارکت بخش خصوصی و مردم در قالب بسیج است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس نیز در این نشست گفت: ظرفیت های ارس نیازمند مشارکت بخش خصوصی و مردم در قالب بسیج است.

محسن خادم عرب باغی در این دیدار با تاکید بر نقش و جایگاه سپاه در دوران جنگ و شرایط فعلی گفت: ظرفیت های تخصصی بسیج در تمامی عرصه ها قابل توجه است و ظرفیت های بالقوه و بالفعل ارس نیازمند مشارکت بخش خصوصی و آحاد مردم در قالب بسیج است.

فرمانده سپاه عاشورا در جریان سفر به منطقه آزاد ارس از شرکت های تولیدی پاراپلاستیک، پاناچوب، جلفاکاران و مجموعه گلخانه ای تارلاامین بازدید گرد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.