محمد معزالدین
ساختارها در نظام ارزیابی عملکرد سازمان های مناطق آزاد اصلاح شود

محمد معزالدین

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور مناطق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: سازمان های مناطق آزاد به دنبال وحدت رویه معقول، سند راهبردی استراتژیک و تهیه نرم افزار جامع ارزیابی عملکرد باشند.

به گزارش جلفابازار  محمد معزالدین در چهارمین نشست مدیران نظارت و ارزیابی عملکرد سازمان های مناطق آزاد کشور گفت: کشور در مدیریت اجرایی نیاز به اصلاح ساختارها و سیستم ها دارد و مناطق آزاد نیز از این امر مستثنی نیست. بخشی از نارسایی های موجود در ساختارها در اذهان ما، تفاوت در برداشت ها است.

وی افزود: زیربنای مقوله توسعه، اندیشه و تفکر است و برای رسیدن به راهکاری مناسب در حوزه ارزیابی عملکرد، آنچه که تاکنون در مناطق آزاد به عنوان یک فرآیند انجام شده باید مورد بررسی قرار بگیرد. مناطق آزاد باید به چابکی و چالاکی بدون فرآیندها و ساختارهای پیچیده برسند.

اولین روز از چهارمین نشست مدیران نظارت و ارزیابی عملکرد سازمان های مناطق آزاد کشور در تهران برگزار شد.
در این نشست که توسط مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برگزار شد مواردی هم چون استقرار نظام ارزیابی عملکرد استراتژیک در سازمان های مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و تدوین شاخص های ارزیابی عملکرد سازمانی مورد بررسی قرار گرفت.

هم چنین کلاس آموزشی با محوریت تبیین ارزیابی عملکرد استراتژیک توسط استاد مدعو از دانشگاه تهران برگزار شد.

در روز اول این نشست معاونین برنامه ریزی و هماهنگی امور مناطق و توسعه مدیریت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی حضور داشتند.
فردا (چهارشنبه) نیز مهدی بازارگان معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در این نشست دو روزه حضور پیدا می کند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.