برگزاري نشست كميته منتخب زيست محيطي و توسعه پايدار مناطق آزاد كشور

به گزارش  جلفابازار ، «بررسی مسائل فی مابین سازمان های مناطق آزاد تجاری_صنعتی و سازمان حفاظت محیط زیست و سایر موارد مطروحه» از جمله مواردی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این نشست با حضور محمد رضا توسلی، معاون توسعه مدیریت، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی زم، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و جمعی از نمایندگان وزارتخانه های راه وشهرسازی، جهاد کشاورزی، سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد.

 معاون توسعه مدیریت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در این نشست گفت: باتوجه به اینکه طرح جامع مناطق آزاد کشور در حال آماده سازی است، لزوم تشکیل این کمیته بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

محمدرضا توسلی افزود: در تصویب بودجه سال 96، بخش زیست محیطی در تعیین بودجه مناطق آزاد کشور مورد توجه قرار گیرد.

توسلی همچنین تهیه شرح خدمات کمیته زیست محیطی در مناطق آزاد را ضروری دانست.

وی ادامه داد: طرح جامع مناطق آزاد کشور، طرح جامع اقتصادی است. دیدگاه های اقتصادی به ما می گوید که با موضوعات زیست محیطی چگونه برخورد کنیم.

معاون توسعه مدیریت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، سهم شهرسازی در طرح جامع اقتصادی مناطق آزاد کشور را 10 درصد عنوان کرد و افزود: همه کارها اتفاق افتاده و ما نباید به دنبال کشف راه جدید باشیم، بلکه با کمک مشاورین بین المللی می توانیم در پیاده سازی طرح های اقتصادی در کشور موفق عمل کنیم.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.