پیش بینی انجام روزانه 255 پرواز از فرودگاه امام خمینی(ره) در ایام نوروز

پیش بینی انجام روزانه 255 پرواز از فرودگاه امام خمینی(ره) در ایام نوروز

تهران- عضو هیات مدیره شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اعلام کرد: پروازهای نوروزی این فرودگاه از 25 اسفندماه سیر صعودی به خود گرفته به طوری که روزهای آخر امسال و ابتدای سال 95 به گونه ای است که تا 255 پرواز در این فروگاه انجام می شود.
[پیش بینی انجام روزانه 255 پرواز از فرودگاه امام خمینی(ره) در ایام نوروز]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا، از پایگاه اطلاع رسانی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، حمیدرضا سیدی افزود: پروازهای فوق العاده و افزایش 20 درصدی پروازها در فرودگاه امام خمینی(ره) تا اواخر تعطیلات سال جدید ادامه دارد و این روال پس از تعطیلات به حال عادی باز خواهد گشت.
وی با بیان اینکه بیشتر پروازهای خارجی ایران از این فرودگاه انجام می شود، از مسافران نوروزی دعوت کرد برای اطلاع از پروازهای خود با مراجعه به سامانه اطلاعات پرواز فرودگاه از شریط پرواز آگاهی یابند و کارکنان شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) برای خدمت رسانی بیشتر به هموطنان در تعطیلات نورزی آمادگی دارند.
به گزارش ایرنا، فرودگاه امام خمینی(ره) که به شهر فرودگاهی شناخته می شود در فاصله 35 کیلومتری تهران و در جاده تهران – قم قرار گرفته و این فرودگاه به لحاظ تعداد پرواز، با انجام 46 هزار و 410 پرواز در 11 ماهه امسال، مقام سوم را در میان فرودگاه های کشور به خود اختصاص داده است.
این فرودگاه در این مدت موفق به جابه جایی 6 میلیون و 652 هزار و 747 نفر مسافر میان تهران و بیش از 30 کشور جهان شد.
اکنون یک هتل در بخش جنوبی فرودگاه برای ارائه خدمت مسافران ساخته شده و خطوط حمل و نقل مسافر از جمله تاکسیرانی و اتوبوسرانی نیز مسافران را از این فرودگاه به تهران و سایر شهرها منتقل می کنند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.