حمید درخشان:
اگر طارمی به اروپا برود شاید جام جهانی را از دست بدهد/ جدایی رفیعی نگران‌کننده نیست

حمید درخشان:

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری جلفابازار از خبرگزاری تسنیم در مورد بحث جدایی طارمی از پرسپولیس و حضورش در یکی از لیگ‌های اروپایی گفت: معتقدم طارمی باید یک فصل دیگر در پرسپولیس بماند. او موقعیت خوبی در رده باشگاهی و ملی دارد و از طرفی این شانس را دارد که بتواند بهترین بازیکن سال آسیا شود. اگر طارمی به اروپا برود شاید نیمکت‌نشین شود، چون بازی در فوتبال اروپا بسیار سخت است و این موضوع حتی می‌تواند برای طارمی منجر به از دست رفتن فرصت حضور در جام جهانی شود.

وی در ادامه افزود: طارمی الان وضعیت خوبی دارد و تضمینی وجود ندارد که او به فوتبال اروپا برود و به تمام خواسته‌هایش برسد. بهتر است طارمی یک سال صبر کند و فصل آینده با موقعیتی بهتر به فوتبال اروپا برود.

درخشان در پاسخ به این پرسش که «جدایی احتمالی سروش رفیعی نمی‌تواند نگران‌کننده باشد؟»، اظهار داشت: خیر، جدایی رفیعی نگران‌کننده نیست. پرسپولیس تیم بزرگی است و هیچ‌وقت به یک بازیکن خاص متکی نبوده است.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به خریدهای این تیم در فصل نقل‌وانتقالات تصریح کرد: به نظر من پرسپولیس بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته است، ولی باید دید که آنها می‌توانند در این تیم عملکرد خوبی داشته باشند یا خیر.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.