امام جمعه موقت سنندج:
ماموستا حسینی: حمله موشکی سپاه "تنبیه و سیلی محکم" به داعش بود/ سپاه هیچ تجاوزی را بدون پاسخ نمی‌گذارد

امام جمعه موقت سنندج:

ماموستا سید احسن حسینی در گفت‌وگوی اختصاصی به گزارش خبرگزاری جلفابازار از خبرنگار تسنیم در سنندج اظهار داشت: مردم ایران نسبت به حضور مقتدرانه سپاه دلاور، دلسوز و دشمن‌شکن بی‌حد و اندازه خوشحال هستند و برای این نیروهای زحمت‌کش دعای خیر دارند و قدرت آنها مایه افتخار و مباهات است.

وی با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع داعش در دیرالزور سوریه گفت: حمله موشکی سپاه «تنبیه و سیلی محکم برای داعش» بود.

امام جمعه موقت سنندج تصریح کرد: تروریسم و داعش تهدید می‌کردند که به ایران سیلی می‌زنند اما بااین حملات پاسخ خود را دریافت کردند و تنبیه شدند و باید آنها بدانند خیال شومی که کرده‌اند خیالی باطل است.

وی گفت: داعش و تروریسم به دنبال ایجاد شکاف، اختلاف و تفرقه بین مذاهب و مسلمانان اهل تشیع و تسنن که سال‌های سال در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند هستند اما باید بدانند هی‌وقت به آن اهداف شوم خود نمی‌رسند.

ماموستا حسینی افزود: حمله موشکی سپاه پاسداران تنبیهی بزرگ برای داعش بود و باید آنها متوجه شوند و ساکت شوند و هیچ‌وقت دیگر حرکتی انجام ندهند چراکه اقتدار ایران اسلامی همانند مینی است که اگر دشمنان بخواهند به آن دستت بزنند منفجر و نابودشان می‌کند.

وی اظهار کرد: به امید حق تعالی تکفیری‌ها در هر نقطه‌ای که هستند جارو و نابود می‌شوند.

امام جمعه موقت سنندج گفت: اگر تروریست‌ها بخواهند به شرارت ادامه دهند، یقیناً و بدون شک جمهوری اسلامی، سپاه پاسداران و سایر نیروها هیچ تجاوزی را بدون پاسخ نخواهند گذاشت و در مقابل آنها ایستادگی می‌کنند و نتیجه پرهزینه‌ای برایشان رقم می‌خورد.

انتهای پیام/

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.