مدیرعامل شرکت فرودگاه ها اعلام کرد: صدور 18 دستورالعمل برای فرودگاه ها باهدف آماده سازی سفرهای نوروزی

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها اعلام کرد: صدور 18 دستورالعمل برای فرودگاه ها باهدف آماده سازی سفرهای نوروزی

تهران – مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: با انجام بازرسی های مستمر و صدور 18 دستورالعمل، همه فرودگاه های کشور برای انجام سفرهای نوروزی هموطنان آماده شده است.
[صدور 18 دستورالعمل برای فرودگاه ها باهدف آماده سازی سفرهای نوروزی]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا رحمت الله مه آبادی روز شنبه افزود: خوشبختانه با تلاش ستاد تسهیلات نوروزی شرکت فرودگاه های کشور تاکنون هیچ مشکلی در ارائه خدمات فرودگاهی و سیستم های ناوبری در آسمان ایران بوجود نیامده است.
وی ادامه داد: شرایط در فرودگاه های کشور نسبت به سال گذشته بسیار تغییر یافته و همزمان با آغاز سفرهای نوروزی، 29 طرح فرودگاهی نیز در برخی از فرودگاه های کشور انجام شده تا هموطنان با ایمنی کامل سفر کنند.
مه آبادی بازرسی ویژه و کنترل لازم در بخش های مختلف عملیات هوانوردی و بازبینی همه تجهیزات بازرسی و امنیتی و هماهنگی لازم برای حضور پرسنل فنی، مدیریتی و خدماتی در فرودگاه های کشور را از جمله اقدامات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در ایام تعطیلات نوروزی در فرودگاه های کشور برشمرد.
وی اظهارداشت: آماده سازی عوامل پروازی شامل چراغ های روشنایی، خط کشی ها، سیستم های اعلام پرواز و زیباسازی پایانه های فرودگاه های کشور از دیگر برنامه های شرکت فردگاه ها برای ایام تعطیلات نوروزی است.
به گزارش ایرنا، متولیان بخش حمل و نقل هوایی پیش بینی می کنند با انجام حدود 20 هزار پرواز داخلی و بین المللی، حدود سه میلیون مسافر در ایام تعطیلات نوروزی از 25 اسفند تا 15 فروردین با استفاده از ناوگان هوایی کشور مسافرت کنند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.